Heti ajoon Polestarit odottavat sinua
Nyt rajoitettu erä Polestar-varastoautoja huippueduin!
Haaveiletko päästöttömästä suorituskyvystä ja skandinaavisesta designista? Nyt on täydellinen hetki toteuttaa unelmasi! Olemme varanneet rajoitetun erän toimitusvalmiita Polestar 2 ja Polestar 3 -malleja, joihin saat käyttöösi kaksi lyömätöntä etua
1. Edullinen rahoitus
Rahoituskorko vain 2,99 % (+ kulut). Rahoituksen avulla teet autokaupoista entistäkin sujuvampaa ja kustannustehokkaampaa.
2. Talvirenkaat 0 €
Saat ajoneuvoosi talvirenkaat veloituksetta, jotta olet heti valmis Suomen vaihteleviin olosuhteisiin.
3. Prime-paketti 0 €
Etusi Polestar 2: 4300 €, Polestar 4: 6000 €
Prime-paketti sisältää: Pilot- ja Plus-paketit sekä tummennetut takaikkunat
Nämä edut ovat voimassa ainoastaan Keskusautohallissa rajoitettuun erään varastoautoja. Älä anna tilaisuuden lipua käsistäsi.
Tämän kampanjan autot ovat nähtävillä ja selattavissa
Kun olet löytänyt kiinnostavan mallin, ota yhteyttä myyjäämme Keskusautohallissa.
Miksi valita Polestar 2 tai Polestar 4?
POLESTAR 2 | sähköinen suorituskykyinen SUV
Polestar 3 on SUV-segmentin uusi tähti, joka yhdistää urheilullisen suorituskyvyn, ylellisen mukavuuden ja skandinaavisen minimalismin.
Tärkeimmät kohokohdat:
POLESTAR 4 | sähköinen SUV-coupé, uudenlaisella muotoilulla
Polestar 4 määrittelee uudelleen SUV-coupén käsitteen. Se on virtaviivainen, suorituskykyinen ja täynnä innovatiivisia ratkaisuja.
Tärkeimmät kohokohdat:
- Takaikkunaton muotoilu: takaikkunan puuttuminen maksimoi takaistuinten tilan ja tarjoaa kuljettajalle uudenlaisen, teräväpiirtoisen näkymän taakse kameran välityksellä.
- Premium-sisusta: sisätilat on toteutettu ympäristötietoisista, laadukkaista materiaaleista, jotka luovat minimalistisen ja ilmavan tunnelman.
- Huima kiihtyvyys: välitön sähköinen vääntö tarjoaa coupémaiselle mallille uskomattoman suorituskyvyn.
Polestar-unelmasi on nyt lähempänä kuin koskaan!
Rahoituslaskentaesimerkki: Polestar 4 Long Range Single Motor kokonaishinta alkaen 64 500,00 € (sis. toimituskulu 600 €), käsiraha 15 715,00 €, luottosuhteen perustamiskulu 190,00 €, sopimusaika 72 kk, käsittelymaksu 9,00 €/erä, korko 0,99 %, rahoitettava osuus 48 975,00 €, kk-erä 499,03 €. Viimeinen suurempi maksuerä 16 125,00 €. Todellinen vuosikorko 1,43 %. Rahoituksen tarjoaa DNB Auto Finance Oy, Urho Kekkosen katu 7B, 00100 Helsinki. Rahoitus edellyttää hyväksyttyä luottopäätöstä sekä rahoitus- ja kaskovakuutuksen. Koskee rajattua erää toimitusvalmiita autoja. Kampanja on voimassa ja autot rekisteröitävä 31.12.2025 mennessä.
Muuta ajankohtaista
Tehokas ja tyylikäs Volvo V60 T8 Plus Sport Edition
Volvo XC90 T8 Ultra Limited Edition, ylellisyyden uusi aalto
Opel-kampanjat
Heti ajoon Polestarit huippueduin
Tumman tyylin aika – Volvo Black Edition
Ylivoimainen takuu Opel-hyötyautoihin
Pyyhkijänsulat -25 %
Nissan-kampanjat
Peugeot-kampanjat
Volvo EX40 ja EC40 Twin Limited Edition nyt nelivetona – takavetoisen hinnalla
Polestar ajankohtaiset yksityisleasing tarjoukset
Talven huikeat tarjoukset Renaultilta
Dacian syysedut
Honda ZR-V, HR-V ja CR-V, kampanjaetu jopa 7440 €
Volvo XC60 ja V60 – leasingvaihtoehdot AS-Leasingilta
Rahoitustarjous 2,99 % + kulut
Uusi Duster edullisella korolla 2,9% + kulut
Renault-tavara-autot korko 1,9 % + kulut

